Tempobet Hesap Kapatma Silme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Tempobet hesap kapatma işlemleri online olarak her üyenin yasal hakkıdır ve istediği zamanda gerçekleştirebilmektedir. Ancak finansal anlamda herhangi bir şekilde üyenin probleminin olmaması gerekiyor. Canlı bahis bürosu popüler kategoride yer alıyor. 2007 yılından itibaren 10 yılı aşkın zamandır Avrupa birliği merkezli olarak Londra’dan yönetilmektedir. Borsada işlem gören hisse senetleri ile la liga resmini sponsorlukları ile birlikte adını tüm dünyaya duyurmayı başarmış olan Tempobet kayıt işlemleri yarım saat kadar sürmektedir. Hesabınıza açtıktan sonra herhangi bir şekilde problem yaşadığınızda hesabımızı kapatma hakkınız bulunuyor. Tempobet şikayet konuları her ne kadar çok karşımıza çıkmasa da bazen üyeler problemler yaşadığında hesapların hemen silmek istiyorlar. Maksimum iki gün içerisinde hesabınızı silmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Tempobet Hesap İptali Öncesi Nelere Göz Atılmalı?

Tempobet hesabı iptali yaptırmayı düşündüğünüzde öncelikli olarak bakiyenizi ve hesabınızı gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde maddi olarak kayba uğrayabilirsiniz. Bu noktada özellikle bakiyenizde para varsa bu paraları kendiniz çekin. Tempobet para çekme yöntemleri üstünden talep oluşturuyor. Siz kendini çekmediğiniz takdirde finans servisi dosya masrafını düşerek paraları iade ediyor. Diğer önemli olan nokta ise promosyonlardır. Bakiyenizde bulunan promosyonlar varsa bonuslarınızı çekmediğiniz takdirde bu promosyonlar kalıcı olarak silinmektedir.

Tempobet Üyelik İptali Gerekçeleri Nelerdir?

Tempobet üyelik iptali gerçekleştirmeyi düşündüğünüzde yukarıdaki adımları takip edebilirsiniz. Bunlar üyelerinin kendi isteğiyle oluşmuş olan hesabı iptalleridir. Bir de sitenin teknik kadrosunu ve yönetici kadrosunu üyelerin hesabını kural ihlali gerekçesiyle iptal ettiği durumlar söz konusudur. Eğer bir üye birden fazla hesaba sahipse bütün hesaplar kapatılmaktadır. Çünkü her üyenin tek bir hesabı bulunabilmektedir. Aynı iletişim bilgisi ile birden fazla hesap açılmışsa bütün hesaplar kapatılacaktır. Ayrıca aynı ip adres üstünden birden fazla hesapta erişim yapıldığı tespit edildiği takdirde yine hesapların hepsi silinebilmektedir. Bu gibi durumlarda haklı olduğunuzu düşünüyorsanız Tempobet canlı destek birimi ile irtibata geçmeniz mümkündür ve böylece çok kolay bir şekilde sorunlarınızı çözebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*