Soylu, Sultangazi'de çoştu!    İlk Bayramlaşma camide    ZAYİ İLANI    Dualarımız Gazze ve Filistin İçin    Kamuoyu Bilgilendirme    Kardeşler Bisiklet iftarı    Giresunluların iftarı    Erzurumlular "Erdoğan" dedi    Protokole iftar    Bayburtlular iftarda buluştu   

 

  HABER ARA

 

 
 YORUMLAR

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin İSMEK’inden sonra El Sanatları alanında Türkiye’nin en çok kursiyerini mezun ede
 Reklam
GOP Belediyesi El Sanatları Kursları başlıyor
14 Eylül 2009 Pazartesi 13:13
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin İSMEK’inden sonra El Sanatları alanında Türkiye’nin en çok kursiyerini mezun eden Gaziosmanpaşa Belediyesi Hanımlar Masası’nın 2009-2010 yılı kurslarına kayıtlar bug

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Dr. Erhan Erol, bu kurslardan mezun olan bayanların ev bütçelerine katkı yapabileceği gibi boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirebileceklerini belirtiyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin İSMEK’inden sonra El Sanatları alanında Türkiye’nin en çok kursiyerini mezun eden Gaziosmanpaşa Belediyesi Hanımlar Masası’nın 2009-2010 yılı kurslarına kayıtlar bugün başlıyor. Hanımların becerilerini geliştirerek ev ekonomisine katkıda bulunması ve yepyeni hobiler elde etmesi amacıyla düzenlenen 18 alanda gerçekleşecek kurslara kayıt için 5 Ekim 2009 tarihine kadar müracaat edilebilecek.  Kurslar için 564 06 64 numaralı telefondan da bilgi alınabilecek.

 

GOP Belediyesi Hanımlar Masası’nın açtığı kurslardan son beş yılda 6 bini aşkın kişi mezun edildi. Kursları başarıyla bitiren öğrencilerin ders aldıkları sürece yaptıkları eserler yine belediyenin yılda iki kez açtığı sergilerde vatandaşlara tanıtılıyor. Ayrıca kurslardan mezun olup kendine iş alanı oluşturan hanımların GOP Belediyesince düzenlenen kurslara her yıl gösterdikleri ilgi artıyor.

Bu yıl aralarında Mefruşat, İğne Oyası, Ahşap Boyama,Takı Tasarım, Porselen,Rölyef, Kuaförlük,Tel Kırma, Ebru, Resim,Gitar, Ud ,Keman,Ney,İngilizce,Ster Aerobik,Yoga Pilates,Body-Bar ve Kasnakta boncuk işi olmak üzere 18 alanda kurslar gerçekleştirilecek.


Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Dr. Erhan Erol, bu kurslardan mezun olan bayanların ev bütçelerine katkı yapabileceği gibi boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirebileceklerini belirterek ,’’. Kursların sayısını her yıl arttırıyoruz. Hanımlarımızdan gelen istekler üzerine açılan bu kurslardan mezun olan bayanlarımızın yaptıkları eserler ilçemiz için gurur kaynağı teşkil ediyor’’ dedi.  
Bu Haber Toplam 403 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Arkadaşına Gönder Yazdır Yukarı
Şükrü Demir
Cahit Başkan hi, he, es…
Gülay PINARBAŞI
RAMAZAN'IN İMAN EDENLER İÇİN HAYRI
Aslı HANTAL
PKK SİLAH BIRAKIR MI?
Abdulhekim Han
Akparti Sultangazi bitiyor mu? (-2 ve son-)
Tuğrul TAHA
Zalime Merhamet Mazluma İhanettir..
   Tüm Yazarlar
 
  ANKET
CUMHURBAŞKANLIĞINDA OYUN KİME?
Eklemeddin İHSANOĞLU
Selahattin DEMİRTAŞ
Recep Tayyip ERDOĞAN
Hiçbiri
 
ÜYELER İÇİN
 Kullanıcı
 Parola
 Kod
 
 

  Ücretsiz Üyelik
  Şifremi Unuttum
 
 

 :: Ana Sayfa :: Günün Haberleri :: İletişim

  Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
© 2000-2006 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Merkezi: 0212 475 65 63  |  Faks: 0212 475 65 63  |  Destek: bosluktan@gmail.com
Sayfa Üretimi: 0.7846
Haberler artık Outlook'ta