Güngören Ailesi'nin Acı Günü    Başkan'dan övgüler    Nurettin Narin’in Acı Kaybı     AK Parti'nin A Takımı     Hangi birim kim de?    İSKİ Şube Hizmetinizde     BŞB üyeleri belli oldu    Kaçak Et Operasyonu     Polis Teşkilatının 169. Kuruluş Yıldönümü     Tüketici ödülü GOP belediyesine   

 

  HABER ARA

 

 


 YORUMLAR

 

Hattat Holding bünyesinde yer alan Hema Otomotiv ekibi, ilköğretim ve lise dengi okullara “Çevre Bilinci” ve “İş sa
 Reklam
çevre ve İş sağlığı eğİtİmİ
10 Aralık 2012 Pazartesi 11:21
Hattat Holding bünyesinde yer alan Hema Otomotiv ekibi, ilköğretim ve lise dengi okullara “Çevre Bilinci” ve “İş sağlığı ve Güvenliği” eğitimi vererek daha bilinçli bir nesil yetiştirmek için kolları

Hema Otomotiv ve Hema TRW Otomotiv Direksiyon Sistemleri, daha bilinçli ve duyarlı bir gelecek yetiştirmek amacıyla ilk aşamada Trakya bölgesi okullarında olmak üzere “Çevre Bilinci” ve “İş sağlığı ve Güvenliği” Eğitimi Projesi başlattı.

Tekirdağ Safaalan 75. Yıl Mehmet Uygun Ortaokulu’nda verilen ilk eğitimle start alan proje kapsamında verilecek eğitimler Hattat Holding’in faaliyette bulunduğu tüm illerde yaygınlaştırılacak.

Hema TRW Otomotiv Direksiyon Sistemleri A.Ş. firması Çevre Mühendisi Lütfiye Yıldız Taşeli ve Hema Otomotiv Sistemleri A.Ş. İSG Uzmanı Emre Türker, yapılan eğitimlerin sürekliliğini sağlayacaklarını ve bu bilinci Türkiye genelinde paylaşarak yaygınlaştıracaklarını belirttiler.

Gerçekleştirildikleri bu eğitimlerle, amaçlarının gelecek nesilleri bilgilendirerek daha temiz ve daha güvenli bir ortamda yaşamalarını sağlamak olduğunu söyleyen Hema Otomotiv Sistemleri A.Ş. İSG Uzmanı Emre Türker, “Bilgilerimizi öğrencilerle paylaşarak; çevrenin korunması, doğal kaynakların verimli kullanılması, atıkların geri dönüştürülmesi, yangın, güvenlik gibi birçok konuda eğitim veriyoruz. Hedefimiz daha fazla kişiye ulaşıp çevre ve iş sağlığı güvenliği konularında bilinçli bireyler yetişmesine katkı sağlamak” dedi.

 
Bu Haber Toplam 444 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Arkadaşına Gönder Yazdır Yukarı
Şükrü Demir
Altunay ve Demir, Siyasetçilik ve Gazetecilik!
Sefa GEZİCİ
İlk devrenin ardından
Abdulhekim Han
Akparti Sultangazi’de bitiyor mu?
Tuğrul TAHA
Zalime Merhamet Mazluma İhanettir..
   Tüm Yazarlar
 
  ANKET
SİZİN CUMHURBAŞKANI ADAYINIZ KİM?
ABDULLAH GÜL
HAŞİM KILIÇ
MEHMET HABERAL
MERAL AKŞENER
İLKER BAŞBUĞ
RECEP TAYYİP ERDOĞAN
ÜMİT BOYNER
HİÇBİRİ
 
ÜYELER İÇİN
 Kullanıcı
 Parola
 Kod
 
 

  Ücretsiz Üyelik
  Şifremi Unuttum
 
 

 :: Ana Sayfa :: Günün Haberleri :: İletişim

  Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
© 2000-2006 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Merkezi: 0212 475 65 63  |  Faks: 0212 475 65 63  |  Destek: bosluktan@gmail.com
Sayfa Üretimi: 0.7188
Haberler artık Outlook'ta